Nadstandardní kroužky – Balet, Sportovní všestrannost, Keramika, Věda je zábava a IQ kroužek v Sofia School 16 – 17 HOD

Bohnice 2019/20

Balet, fotbal a sportovní všestrannost,keramika,věda je zábava,fotografování, hudebka

Jirny 2019/20

V prostorách naší budovy nabízíme 30 kroužků pro děti od 3 let po dospělé: sportovní, hudební, taneční, výtvarné, jazykové, tvůrčí. www.aktivity.sofiaschool.cz

Balet a tanec

V Sofia School v Bohnicích i v Jirnech pravidelně každý týden probíhají nadstandardní kroužky profesionálního baletu – výrazového tance, kdy děvčata tančí  v kostýmu baletky  na klasickou i moderní hudbu pod vedením profesionální baletky.

Věda je zábava

Obsahem těchto kroužků v Jirnech i v Bohnicích je veselé objevování přírodních zákonů. Provádíme chemické pokusy a  zkoumáme fyzikální jevy.

Keramika v Jirnech  i v Bohnicích.

Fotbal a sportovní všestrannost v Bohnicích pod vedením profesionálního fotbalisty a trenéra, v Jirnech sportovní všestrannost pod vedením kvalifikovaného pedagoga.

IQ kroužek – v Jirnech, logické hry a cvičení,

Fotografie z kroužků najdete každý týden ve fotogalerii.