Cestování a prázdniny…27.6.-1.7.2016 Ú

4. 7. 2016 | Kronika - Jirny

Tento týden pro Sovičky byl posledním v tomto školním roce. Hodně jsme si povídali o prázdninách a radovánkách s nimi spojených. O dovolených a prázdninách u babiček a dědečků na venkově a ve městě. Průběžně jsme si opakovali vše, co jsme společně tento školní rok prožili a co se nám líbilo v naši Sofia School.

Nakonec si každý vyrobil svůj vlastní diplom nejhezčích zážitků a rozloučili jsme společně u zpěvu písniček.

V tomto týdnu jsme navázali na týden předchozí a povídali jsme si o tom, kdo kam pojede na prázdniny. Také jsme probrali to, co si zabalíme s sebou, jak se musíme chovat, abychom se nezranili. Všichni se na prázdniny moc těšíme.

Všem dětem přejeme krásné, dlouhé a veselé prázdniny. V září ahoooooj. 🙂

Tento týden byl tím posledním před prázdninami a proto nemohlo být ani v Aj jiné téma než „Prázdniny“. Povídali jsme si, kam kdo pojede  a co budou dělat. Naučili jsme se slovíčka: summer, holidays, swim, bike, bus, train, plane. Děti byly úžasní, s některými se uvidíme o prázdninách, s jinými až od září a s některými už třeba ne. Každopádně mějte krásné prázdniny a užívejte sluníčka a pohody.

Tvořivá dílna

Vytvářeli jsme kaktusy z keramické hlíny, cestovali jsme tak do Mexika. Namalovali jsme temperami květináčky, které jsme naplnili kamínky a pískem. Když byly hotové, umístili jsme do nich hotové kaktusy.

Sportovní hry

Na konci školního roku jsme si sportovní hry udělali trochu volněji a zábavu si vybíraly děti. Ve třídě jsme se protáhli u taneční hudby, venku jsme pak běhali a hráli hry.