Cestujeme kam a jak… 26.-30.6.2017 Ú

30. 6. 2017 | Kronika - Jirny

Závěrečný týden školního roku jsme si náramně užili – nechybělo procvičování písmenek a skládání slov, pěkné počasí jsme využili k ranní rozcvičce na školní zahradě a velmi milým překvapením byli pro nás přírůstky našeho šneka.  S koncem školního roku přichází bohužel i loučení, na naše předškoláky jsme velmi pyšní a přejeme jim mnoho úspěchů v další cestě životem, budete nám chybět!

Logopedická prevence: opakování

Grafomotorika: opakování

Poslední školní týden jsme s dětmi opakovali všechno, co jsme se naučili – společné zpívání oblíbených písní, tančení na dětskou hudbu a opakování slovíček. Také jsme děti zkoušeli nahrávat při anglické konverzaci a práci s paní učitelkou, kde se pak děti koukaly, jak jim to jde. Konec školního roku jsme oslavili hudbou, pokusy s koupelnovými bombami, želé a mycí modelínou. Předškoláci dostali diplom z anglického jazyka a společně jsme se s nimi rozloučili.

Dobrodružná cesta za prázdninami vrcholí – Willi Fog nás vzal na cestu kolem světa a přestože netrvala 80 dní, stihli jsme toho dost… 🙂 Ráno jsme si hráli na autíčka a letadla a hravou formou protáhli naše tělíčka. V rámci výtvarného tvoření jsme vyrazili na hromadnou plavbu lodí, naše dílo si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Zopakovali jsme si nejen veškeré dopravní prostředky, ale také zvířátka, protože náš oblíbený Barney nás vzal na výlet do ZOO. Děti bez problémů pojmenovávaly nejen všechna zvířátka, ale také okolí zoologické zahrady. Moc se těšíme na prázdniny a na nové zážitky z naší školky, přejeme Vám krásné léto!