Halloween 22.-26.10.2018 B

26. 10. 2018 | Kronika - Bohnice

Celý tento týden byl tak trochu strašidelný a také pořádně oranžový. Věnovali jsme ho totiž svátku Haloween. Na začátku týdne jsme si krásně vyzdobili školku papírovými dýněmi a také jsme vydlabávali a vyřezávali ty skutečné. Naučili jsme se haloweenskou básničku i písničku a také si zatančili. Při čtvrteční oslavě jsme testovali svou odvahu při plnění strašidelných úkolů a také při pohledu na kamarády v hrůzostrašných maskách 🙂 Už se těšíme na příští týden, ve kterém si budeme povídat o počasí.

Celý tento strašidelný týden byl ve školce plný zážitků a legrace. Zkraje týdne jsme si vyzdobili školku papírovými dýněmi, kterým jsme lepili oči, pusu a zuby. V dalších dnech jsme zpívali halloweenské písně a povídali si strašidelnou báseň. Před čtvrteční Haloweenskou párty jsme stihli vydlabat dýni a krásně nám svítí při vstupu do školky. A ve čtvrtek už to přišlo – HALLOWEENSKÁ PÁRTY!  V tento den jsme si potetovali obličej, zkoušeli najít korálek v míse plných červů a míchali si lektvar například z hadích bobků, pavoučí krve a žabího hlenu. Poté jsme lektvar zajedli lidskou žílou. No byla to legrace. Samozřejmě každý, kdo do školky přišel v nějakém převleku,  si také odnesl domů malou sladkost.  V příštích týdnech si budeme povídat o tajemství přírody a jmenovitě o počasí.

Rytmika, tanečky, dramaťák: vyzkoušeli jsme si ježibabí tanec a uvařili  čarodějnou čokoládu.

Tvoření: strašidelná výzdoba školky se nám skvěle vydařila. Zubaté dýně, létající netopýři a halloweenský svícen je parádní.

Sportovní klub: věnovali jsme se sportování a tanci zároveň. Zumba se nám moc líbí.

Muzicírování: nádherný halloweenský den završila strašidelná diskotéka.

Věda je zábava: vyrobili jsme si sopku a vyzkoušeli, jak to vypadá, když dýně udělá dietní chybu : ).