Hrajeme si na … pohádky !!! 29.-31.8.2016 B

3. 9. 2016 | Kronika - Bohnice

Pohádky

Poslední tři dny prázdnin se naše školka proměnila v pohádkovou říši. První den jsme si pověděli pohádku O třech prasátkách a  vyrobili si krásný obrázek plný prasátek, domečků a všeho, na co v pohádce můžeme narazit.

O pohádkách jsme si řekli více i další den a vyjmenovali si všechny postavy, které se v příbězích vyskytují. Řeč byla o královnách, králích, princeznách, princích, dracích, čarodějnicích, zvířátkách ale třeba i o těch mluvících, protože v pohádkách je možno téměř vše. Odpoledne jsme si zahráli s Davidem pohádkové hry v angličtině a s velikým úspěchem zinscenovali muzikál O třech čunících.

Poslední den prázdnin jsme si zopakovali vše, co jsme zažili v Sofia School za uplynulé dva měsíce. Postupně jsme si zavzpomínali na řemesla, vesmír, čaroděje, cestování, piráty, džungli, pravěk a indiány. Byly to nádherné prázniny se spoustou dobrodružství a legrace!