Info ze Sofia School

7. 5. 2020 | Aktuality

Vážení rodiče, posílám Vám závěrečný mail o  každotýdenním dění ve školce. Třídy jsou plné dětí, radosti a jejich smíchu. Ve školce ani na zahradě roušky nenosíme, na procházky ještě nechodíme. Učitelé pořádají dostatek sportovních aktivit ve školce i venku, probíhá výuka a vše klape jako dříve. Samozřejmě stále dodržujeme zvýšená hygienická opatření. Prosíme Vás, abyste se nezdržovali v šatně déle, než nezbytně nutnou dobu k předání dítěte, nevstupovali do tříd. Tak praví nařízení MŠMT.

Od pondělí 11.5.20 již vaří náš dodavatel stravy, jídelníček tedy máte v liště na webu jako dříve.

Pokud by se někdo z Vás rozhodl na poslední chvíli, že přivede dítě do školky, je to určitě možné, jen si přineste v krabičce svůj oběd, prosím.
Zdravím Vás a přeji krásný víkend.  Dana Svobodová