Těšíme se na Ježíška !!! 17.-21.12.2018 B

22. 12. 2018 | Kronika - Bohnice

Poslední týden v roce 2018 jsme si ve školce užili. Hráli jsme si s hračkami, které jsme dostali minulý týden od Ježíška, zpívali jsme vánoční koledy, napsali dopis Ježíškovi a dokonce jsme si i postavili na zahrádce sněhuláka. V týdnu jsme ještě stihli uspořádat i „školkové vánoční kino“, promítala se vánoční besídka z minulého týdne. Děti si to moc užily, dokonce nechyběl ani popcorn a pití s brčkem – prostě jako v opravdovém kině.

Delfínci a celá Sofia School přeje jen to nejlepší do nového roku 2019 a těšíme se nashledanou v lednu.

Poslední týden před Vánoci jsme trávili těším na Ježíška. Zpívali jsme vánoční koledy a písničky, psali dopis pro Ježíška (odnesl si ho – snad nám naše přání vyjdou!). Měli jsme dokonce vánoční kino. To jsme si užili. Hezkou čtvrteční sněhovou nadílku jsme využili a postavili sněhuláka. Na IT tabuli jsme si prohlédli Krýzovy jesličky a zjistili jsme, jak vypadaly Vánoce před 100 lety a jak se plete vánočka. Adventní čas utíká jako voda… Všem vám přejeme krásné a klidné prožití vánočních svátků, mnoho štěstí a zdraví do nového roku! Na shledanou!