Zahradní slavnost 14.6.2016 a výlet do Zoo Chleby 13.6.2016 Ú

17. 6. 2016 | Kronika - Jirny

Lištičky a Sovičky

Tento týden doslova vygradoval naší společnou Rybí pohádkou na Zahradní slavnosti.

Děkujeme rodičům za hojnou účast, za velký potlesk a podporování dětí. Vaše děti si obdiv a potlesk opravdu zasloužily. I my, učitelé, se před jejich výdrží, nadšením a nasazením skláníme. Moc všem dětem děkujeme. Děti naše, byly jste skvělé!!!  Velké poděkování patří všem pedagogům a dětem pod režijním vedením Kateřiny, Rybí pohádka byla úchvatná.  Díky, Dana Svobodová

Věnovali jsme se také hradům a zámkům. Popovídali jsme si o tom, kde které princezny bydlely, kteří rytíři a princové naše princezny zachránili. Na IT tabuli jsme společně procestovali ČR a její zámky, hrady, pevnosti.

Logopedie

Opakování, recitace na besídce.

Tanečky:

Příprava na zahradní slavnost na „Rybí pohádku“ – opakování vodních tanečků. Průběžně opakování již naučených předešlých tanečků, dle přání dětí.

Hudebka:

Představení „Rybí pohádky“ na Zahradní slavnosti pro rodiče. Divadlo v kostýmech s říkankami, písněmi v doprovodu kytary, tanečky i s rodiči 🙂

Sportovní hry

Na zahrádce jsme se lehce proběhli, pak jsme si zahráli pohybové hry podle výběru dětí.  Děti si také vybraly hry s hokejkami a míčky. Rozházeli jsme míčky po zahrádce a všechny jsme je museli dostat zpátky do branek. Na konci jsme si dali uvolňovací zábavu a sběr míčků.