Zámky 15.-19.6.2020 B

20. 6. 2020 | Kronika - Bohnice

Tento týden začal krásnou a vzácnou návštěvou ve školce. Přivítali jsme dva pejsky a ti nám předvedli spoustu pěkných čísel a triků. Dozvěděli jsme se také spoustu důležitých informací o psím životě a jak se k nim správně chovat.  Zámky jsme si pomocí IT prohlédli pěkně zblízka a ukázali ty nekrásnější zámecké zahrady světa – to byla krása! V týdnu jsme se také naučili novou báseň o klokanovi. V příštím týdnu se parádně rozloučíme s předškoláky a povíme si něco o cestování. Zahradní slavnost se nám blíží, tak hlavně zpíváme a tancujeme, ať se nám to příští týden podaří.

Díky IT tabuli jsme opět mohli zažít virtuální prohlídku; tentokrát jsme se podívali do zámku. Pověděli jsme si rozdíl mezi zámkem a hradem, prohlédli jsme si nejkrásnější zámky u nás a prozkoumali dobové oblečení. V úterý nás navštívili pejsci, o kterých jsme se mnoho zajímavého dozvěděli. Mohli jsme si je pohladit a také jsme se naučili, co máme dělat, když se pejsek zlobí. Nakreslili jsme Červenou Lhotu! A celý týden se u nás zpívalo a „básničkovalo“ 🙂 . Pilně se připravujeme na zahradní slavnost.
Rytmika, tanečky, dramaťák: pilujeme detaily našeho vystoupení ????.
Tvoření: dotahujeme poslední tahy…
Sportovní klub: není nad sportování na zahradě!
Muzicírování: zpíváme a tančíme ze všech sil a už se moc těšíme.