Adopce zvířat v ZOO

V létě 2022 jsme navázali spolupráci se Spolkem Šklíba v Javorníku ve Slezsku. Starají se tam o desítky koček a nás také okouzlilo okolní prostředí. Je to sice daleko od Prahy, ale uvažujeme o tamním pobytu na škole v přírodě.

V roce 2021 jsme osobně předali dar útulku pro kočky a psy v bohnické léčebně.  Starají se tam o opuštěná zvířata a také o zvířata pacientů hospitalizovaných v léčebně. Byla to krásná procházka s milou návštěvou u zvířátek.

Letos, v roce 2020, jsme opět adoptovali zvíře v ZOO Praha, tentokrát prasátko. Opět nám pomohl prodejní jarmark.

Peníze na adopci děti získaly prodejem svých výrobků na vánočním jarmarku. Děkujeme všem rodičům, kteří výrobky svých ratolestí zakoupili a pomohli tak zvířatům a potažmo svým dětem, které si uvědomily, kam penízky putují.