Aktuální info ze Sofia School

30. 4. 2020 | Aktuality

Vážení rodiče,
opět po týdnu Vás zdravím, nyní už s mnohem pozitivnější náladou i zprávami.
Do obou poboček se nám již vrátila většina dětí. Děti budou od pondělí 4.5.2020 zpátky ve svých třídách se svými učiteli. Vše se vrací do normálu. Od 11.5.2020 nám opět bude dovážet jídlo náš dodavatel Česká jídelna.
V bohnické pobočce můžete potkávat nového kolegu Honzu, mluvícího anglicky a v jirenské Sáru, taktéž mluvící pouze anglicky. Oba by s námi měli zůstat až do konce srpna, studenti přes Erasmus letos určitě nepřijedou. V Jirnech se členem našeho týmu stal i Jakub, sporťák, který od 1.9.2020 povede sportovní volnočasovky dole v tělocvičně pro děti i dospělé a bude učit tělocvik v naší nové základní škole.
Prosím, pokud máte zájem, posílejte mi přihlášky na příměstský tábor, místa se rychle zaplňují. Přihlášku si můžete vytisknout z webu. Platby budeme přijímat do poloviny června, o 14 dní posouváme termín.
Vážení rodiče, přeji Vám i Vašim dětem klidný a pohodový prodloužený víkend.
Dana Svobodová a všichni ze Sofia School

JIRNY
Jídelní lístek od 4. 5. -7. 5. 2020

PONDĚLÍ
Rybí filé, bramborová kaše, okurkový salát

ÚTERÝ
Francouzské brambory, kyselá okurka

STŘEDA
Čevapčiči, obloha, brambor maštěný máslem

ČTVRTEK
Plněné papriky mletým masem, rýže

PÁTEK STÁTNÍ SVÁTEK

BOHNICE
Jídelní lístek od 4. 5. -7. 5. 2020

PONDĚLÍ Drožďová polévka s cizrnou
Krůtí medailonky přeložené na fazolkách, šťouchané brambory s jarní cibulkou

ÚTERÝ Zelná polévka
Boloňské špagety sypané sýrem

STŘEDA Kuřecí vývar se zeleninou restovanou na másle a těstovinou
Smažený kuřecí řízek, bramborová kaše a zelný salát s mrkví

ČTVRTEK Kulajda s vejcem
Masové kuličky s rajskou omáčkou, těstoviny

PÁTEK STÁTNÍ SVÁTEK