Čarodějnice !!! 27.-30.4.2015

29. 4. 2015 | Kronika - Bohnice

I když nám počasí nepřálo a zahradní slavnost se přestěhovala pod střechu, stejně jsme si jí moc užili a dosyta zařádili. AŤ ŽIJÍ ČARODĚJNICE!

V pondělí vrcholili naše přípravy. Dokončili jsme kostýmy a důkladně je vyzdobili. Zítra budeme jako z cukru! Úterý byl den D! Z nebe crčely od rána proudy vody a byla pořádná zima. Nám to ovšem náladu nezkazilo a oslava čarodějnic se nám tuze líbila! Tančili jsme čarodějný tanec, udělali jsme si stylové líčení, proletěli jsme se na koštěti a po úspěšné jízdě jsme dostali řidičák! Moc nám chutnala ježibabí pečínka a jiné dobroty.

Největší úspěch měl skákací hrad a řádění nebralo konce. Ani se nám nechtělo domů : )). Ve středu se jelo plavat. Skákali jsme do bazénu z můstku a byli jsme nadšení.

S Bety jsme kreslili anglickou ježibabu a moc se nám povedla! Ve čtvrtek jsme si zavzpomínali a každý měl za úkol nakreslit, největší zážitek z čarodějnic. Jednoznačně vyhrál skákací hrad a čarodějné převleky. Krásný májový víkend a maminkám přejeme hodně pusinek pod rozkvetlým stromem, ať nám kvetou do krásy! Příští týden si budeme povídat o tom, jak je máme rádi : ).

Anglický  klub

Tento týden jsme měli vzácnou návštevu – maňásek Lucy (stará čarodějnice) nám přišla na pomoc, spolu jsme procvičovali čarodějnickou slovní zásobu. Hra na schovávanou s maňáskem Lucy naše děti moc bavila, procvičili jsme fráze Where is….. ? Can you find….?

Velkou výzvou bylo pro děti vyzkoušet si nakreslit obrázek čarodějnice podle videa:

Draw me a witch

Písnička pro tento týden:

10 little witches

Odpolední aktivity

Rytmika, tanečky, dramaťák: Zkoušeli jsme ježibabí tanec a určitě trumfneme všechny ježibaby z okolí.Uvidíte sami!

Muzicírování: Po včerejší slávě nám to nádherně zpívalo a tak jsme trochu provětrali repertoár. V našem TOP 10 vedou písničky o ježibabách : ).

Sportovní klub: Jóga a čarodějnice – dokonalá kombinace, kterou jsme završili společnou meditací. Úchvatný zážitek.