Cestování a Zahradní slavnost ! 20.-24.6.2022 B

26. 6. 2022 | Kronika - Bohnice

Cestujeme jak a kam. Tématem tohoto týdne bylo cestování. Pověděli jsme si, jak se dá cestovat na dovolenou a kam se chystáme o velkých prázdninách. Nejdůležitějším dnem ale byla určitě středa! V odpoledních hodinách začala ZAHRADNÍ SLAVNOST, na kterou jsme se všichni tak moc těšili. Povedlo se počasí, buřtíky, dobrůtky, no prostě všechno! 🙂 Věříme, že se Vám Zahradní
This week we mainly focused on preparing for our big garden party. We tuned in the latest shortcomings and practiced choreography. I hope you enjoyed our joint work and that you enjoyed it at least as much as we did.

Finally I can put a link to the songs here and you can sing them with us.
We said good bye to some of our friends as they already left for holidays, what started our last two weeks topic and it’s „Traveling- where and how“
Rytmika, tanečky, dramaťák:
naše přípravy vrcholí…
Tvoření: dokončujeme poslední detaily.
Sportovní klub: nastal den D. ????
Muzicírování: po skvěle odvedené práci relaxujeme na zahradě!

Povídali jsme si o cestování; kdo by kam chtěl na prázdniny, a co by tam chtěl zažít. Většina chce letět letadlem a další chtějí na výlet lodí! Také jsme si zabalili kufr na dovolenou a řekli si, co všechno potřebujeme a co se hodí. Ovšem vrcholem týdne byla středeční Zahradní slavnost a rozloučení s předškoláky. Děti do toho daly všechno a jistě jsme si to všichni moc užili! Děkujeme, že Vás přišlo tolik a že se díky Vám prohýbaly stoly pod samými dobrotami! Předškoláci se se školkou rozloučili s úsměvem a dostali dáreček. Příští týden pokračujeme v povídání o cestování a pak hurá na příměstský tábor a na prázdniny 🙂 !!!
Dramatizace, tanečky, rytmika: Probíhala velká generální zkouška před vystoupením.
Tvoření: Vyráběli jsme si desky na výkresy, abychom mohli potěšit maminky naší tvorbou za celý rok.
Sportovní klub: Probíhala velká zahradní slavnost a všichni jsme si ji užili!
Muzicírování: Po té velké události jsme si dopřáli zasloužený odpočinek na zahradě.