Cestujeme jak a kam…25.-29.6.2018 Ú

29. 6. 2018 | Kronika - Jirny

Sovičky
Tento týden jsme si povídali o prázdninách u babičky a dědy. Co tam děláme a co je nám tam vzácné, co doma nemáme. Také jsme si namalovali obrázek „Moje prázdniny u babičky“. Samozřejmě jsme zabrousili do exotických zemí a probádali jsme oceán,džungli a lesy. Při předškolákovi jsme opakovali prostorovou a sluchovou orientaci a pracovali na IT tabuli.
Lištičky
Máme za sebou další týden plný dobrodružství a cestování. Tentokrát jsme si povídali především o tom, kde všude už jsme byli a co zajímavého jsme viděli. Dokonce jsme se podívali i pod mořskou hladinu a objevovali zajímavé živočichy – to byla paráda. Moc se těšíme na prázdniny a my se těšíme na Vás v novém školní roce!
Angličtina: kam jezdí naše děti nejraději na prázdniny? Rozhodně k moři, proto jsme si zopakovali slovní zásobu týkající se tohoto tématu a Lištičky nezklamali, mají výbornou paměť! 🙂 Básnička „Row, row, row your boat…“ nás krásně naladila na blížící se prázdniny, moc si je užijte a „See you on September…“ 🙂
Hudební a taneční kroužek: společně jsme se rozloučili tanečky a písničkami z celého roku. Užijte si prázdniny a sejdeme se opět v září. 🙂
Výtvarný kroužek: tento týden si Sovičky vyrobily úžasné horkovzdušné závěsné balony. Lištičky si vyrobily roztomilé mořské chobotničkové příšerky.
Sportovní kroužek: užíváme si naší zahrady – tentokrát hlavní roli mělo frisbee. Nechyběla závěrečné protažení a relaxace.