Cestujeme kam a jak…22.-30.6.2020 B

3. 7. 2020 | Kronika - Bohnice

Tento týden jsme si povídali o způsobech cestování. Naučili jsme se, že cestovat můžeme vzduchem ( by air), po souši ( over land) nebo po vodě ( by water) a rozdělili jsme si dopravní prostředky podle toho, kde se pohybují. Učili jsme se básničku Astronout song. Také jsme si namalovali obrázek kam nebo jak bychom chtěli cestovat. Naše krásné výtvory si můžete prohlédnout u vchodu do školky.

Tento týden nebyl pouze ve znamení cestování a dopravních prostředků, ale hlavně jsme si v úterý užili Zahradní slavnost, zazpívali si, zadováděli na skákacím hradu, snědli buřty a zamávali našim předškolákům na rozloučenou. A k cestování – pověděli jsme si, jaké dopravní prostředky známe a namalovali jsme si traktory! Nezapomněli jsme ani na procvičení prstíků a pusinek při logopedické prevenci.

Rytmika, tanečky, dramaťák: jdeme do finále a těšíme se  na zítřek!

Sportovní klub: po velkém výkonu jsme relaxovali na zahradě.

Muzicírování: zahráli jsme si naše oblíbené Rybičky,  rybičky…