Hrajeme si na… džungli!!! 6.-10.8.2018 B

10. 8. 2018 | Kronika - Bohnice

Tento týden se proměnila naše školka v jednu velkou džungli. Neustále jsme si zpívali píseň „In the Jungle“ a moc se nám líbila. Vysvětlili jsme si co vlastně ta džungle je a která zvířátka v ní žijí. Pomocí interaktivní tabule jsme si řadu z nich i ukázali. Během tohoto týdne jsme toho stihli opravu hodně. Společně jsme vytvořili krásnou barevnou džungli na papír, lijány, pomocí dlaně papouška s křídly, krásné opičky a také hady, u kterých jsme procvičili stříhání. Každý si také vyrobil svou „Jungle Mask“. Uprostřed týdne jsme uspořádali opičí dráhu na zahrádce – to byly výkony! Celý týden jsme chodili na nedaleké hřiště, kde jsme prolézali, ručkovali a dováděli jako opravdoví opičáci z džungle. Uprostřed týdne jsme stihli i oblíbený skákací hra. Už teď se těšíme na další týden, kdy si budeme hrát na PRAVĚK.