Hrajeme si na …. džungli !!! 7.-11.8.2017 B

11. 8. 2017 | Kronika - Bohnice

Tento týden se proměnila školka ve velkou džungli. Zpívala se anglická písnička In The Jungle, vyráběl se krásný barevný had, který celý týden visel ve školce. Navštivili jsme nedaleké hřiště, kde jsme si hráli na opičky. Hrali jsme hru na to, kdo rozpozná, které zvíře do džungle patří a které ne a byla to velké legrace. I třida byla vyzdobena nejednou lijánou a tak opičí dráha, kterou jsme přichystali v pátek, byla opravdu jak z džungle. Nechyběl ani skákací hrad, který tentokrát vyrostl ve třídě, protože počasí nám ke konci týdne nepřálo. Vyzkoušeli jsme si poznávat zvířata z džungle podle srsti a naučili jsme se písničku o pandě, která sklidila velikánský úspěch. Povedlo se nám nechat rozkvést naši zahradu a vytvořili jsme tropické kytičky, které září v košíku na chodbě. Stihli jsme toho opravdu MOC, a abychom na nic nezapomněli, zapsali jsme si to do našeho prázdninového deníku.