Hrajeme si na.. džungli !!! 3.-7.8.2020 J

7. 8. 2020 | Kronika - Jirny

Tento týden byl předurčen pro malé dobrodruhy. S dětmi jsme se vydali do divoké džungle. Během pěti dnů jsme se seznámili se zvířaty, které v našem lese nenajdeme. Děti bravurně tvořily a i dramaticky vytvářely hady, opice, lvi, papoušky, tygry a slony.

Každý z nás podnikl dobrodružný výlet do divočiny – do míst, kam málokdy vstoupí lidská noha a kde se člověk musí spolehnout jenom sám na sebe! Děti každý den plnily logické a pohybové úkoly. Společně jsme zvládli splnit hry na rozvoj senzomotoriky a tvořivosti. Poslední den nás čekal křest domorodého kmene “SOFIÁKŮ”. Všechny děti splnily opičí úkoly a ověřily si, že stoprocentně zvládnou v džungli přežít.
Během špatného počasí jsme využili možnost tělocvičny a skákacího hradu, který se proměnil v opičí tvrz. Spojili jsme zábavné s užitečným a už se společně těšíme na příští týden. 🙂