Hrajeme si na… indiány ! 23.-27.8.2021 J

27. 8. 2021 | Kronika - Jirny

Indiánský týden v naší školce jsme si náramně užili. Byl to týden plný zábavy, tvoření, indiánských her, tanečků, zpěvu atd.. Stali jsme se malými indiány a vytvořili si každý svou indiánskou čelenku a dohromady i vlastní totem našeho kmene. Aby se nám už nikdy nezdály špatné sny, vyrobili jsme si krásný lapač snů. Aby to mělo opravdu účinek, tak na jeden den jsme se stali šamany a pomocí chrastítka, které jsme si také vyrobili jsme náš lapač snů okouzlili. Naučili jsme se jednu léčivou píseň a jednu na přivolávání deště. Často jsme bubnovali a tančili okolo indiánského ohně a dokonce jsme všichni prokázali statečnost v mnoha indiánských disciplínách, za který každý indián obdržel svůj diplom znějící na vybrané indiánské jméno. Tak zdravíme všechny bledé tváře a Manitů s námi!