Hrajeme si na… piráty !!! 29.7.-2.8.2019 B

2. 8. 2019 | Kronika - Bohnice

Tento týden se naše děti ve školce proměnily v pirátskou bandu, která se snaží najít ztracenou mapu a posléze i pirátský poklad. Každý z nás si vyrobil svoji vlastní pirátskou vlajku, pásku přes oko a prozkoumávali jsme okolí ručně vyrobeným dalekohledem. Hráli jsme hry na hodné a zlobivé piráty a zpívali písničku, jak jinak, než o pirátech. Nesměl chybět skákací hrad a právě u tohoto dovádění jsme našli ztracenou záhadnou mapu, která nám poradila, že poklad je zakopaný u nás v písku. Další den jsme spojili síly a společně vykopali truhlu s pokladem. Odměnou byly čoko mince a nezapomenutelný zážitek. Vše jsme zapsali do našeho prázdninového deníku a už teď se těšíme na další týden, kdy se objevíme v DŽUNGLI.