Hrajeme si na …piráty !!! 31.7.-4.8.2017 Ú

4. 8. 2017 | Kronika - Jirny

Tento týden jsme měli školku plnou pirátů!!! Jako správná pirátská posádka jsme tancovali, zpívali pirátské a námořnické písně (př.: „A sailor went to the sea“), učili se plavat, házet, uklízet palubu a hrát silové hry.

Vyrobili jsme si pirátskou vlajku, mapu k pohledu, papoušky, pirátskou loď i papírové loďky, hák a kapitánské čepice.

Děti se seznámily s novými anglickými slovíčky  na toto téma („Hook, treasure,…“), procvičily slovní zásobu na oblékání a vypracovaly grafomotorické listy, kde si procvičovaly správný úchop tužky. Dokonce jsme si zahráli i na námořní bitvu pomocí vodních bomb, kde se děti pořádně vyřádily.

Celý týden jsme hledali indicie k pokladu, které nás přivedly na místo, kde byl v truhle schovaný poklad.

S jistotou můžeme říct, že pirátský týden přivezl spoustu nových zážitků a zábavy. Aggrh!!!!