Hrajeme si na…pravěk!!! 13.-17.8.2018 B

17. 8. 2018 | Kronika - Bohnice

Pravěk – to bylo téma toho týdne u nás ve školce. V pravěku toho najdeme opravdu dost, ukazovali jsme si jak vypadali lidé, co nosili za oblečení, čím se živili, kde bydleli a také jaké používali nástroje. Vyrobili jsme si mamuta, malovali nástěnnou malbu, vyrobili ozdobnou čelenku s kostí, společného dinosaura z ruliček od toaletního papíru, které vyznačovali kosti dinosaura. V neposlední řadě také každý svého dinosaura a dali mu svoje jméno (ve školce můžeme vidět Áďosauruse, Tuorosauruse nebo například Růžosauruse. ) Jako každý týden jsme si zaskákali na skákacím hradě. V týdnu jsme ještě stihli výpravu do nedalekých skal a jeskyň v čimickém lese a hráli hru na lovení mamuta. Už teď se těšíme na další týden, který bude INDIÁNSKÝ.