Info ze Sofia School

27. 3. 2020 | Aktuality

Dobrý den, vážení rodiče, zdravím Vás.
Obě pobočky zahájily provoz, v Jirnech máme od pondělí 30.3.2020 zatím 10 dětí, v Bohnicích 12. Děti i učitelé nosí roušky, hygiena je nadstandardní.
Angličtina i výuka pokračuje, předškolák též, pouze kroužky pozastavíme do poloviny dubna, náhrady budou v červnu. Bude se jednat maximálně o 4 hodiny. Nechceme, aby o ně děti přišly.
Stravování je zajištěno, viz. předchozí mail.
Pokud budete uvažovat o nástupu, prosím informaci nejpozději předchozí den ráno, musím objednat jídlo.
Pokud by se někdo rozmyslel přes víkend a chtěl přijít v pondělí, není problém, jsme tu pro děti, ale přineste si oběd k ohřátí. Další den by to bylo již zajištěno.
Dále si Vás dovolím informovat, že se mi již kupí přihlášky na Příměstský tábor, tak prosím, zauvažujte, zda nás v létě budete potřebovat. Platby budou z důvodu současné situace samozřejmě posunuty až na červen, to bychom už asi měli vědět, co se bude dít.
V případě jakýchkoli dotazů mě, prosím, volejte na 775031603.
Přeji Vám klidné dny, Dana Svobodová