Otvíráme školku…..

24. 3. 2020 | Aktuality

Vážení rodiče,
nejprve mě omluvte, že jsem neodpověděla na všechny maily, nestíhám to. Přesto Vám všem děkuji, že jste se ozvali a napsali nám. Také děkuji klientům, jsou to asi dvě rodiny,kteří byli v zahraničí, že dodrželi přísnou karanténu.
Velký dík Vám všem, kteří jste uhradili školné, je vás většina, někteří dokonce nechcete uplatnit ani námi nabízenou slevu. Velmi si vážím Vaší solidarity a přístupu. Všichni budeme mít ztráty, to je jisté, ale musíme se snažit tuto novou situaci zvládnout. Věřte, že bez Vaší podpory bychom to nedali, museli bychom snižovat mzdové náklady, které jsou většinovou položkou v rozpočtu školky.
Děkujeme.
Věřím, že díky ukázněnosti nás všech zase nastanou klidné dny a budeme mít radost ze života.
Panika a strach by mohla těžce zasáhnout dětskou duši, proto ji chraňme. Nechceme, aby děti vyrůstaly ve strachu, proto opět zahajujeme provoz, aby se vrátily do svého světa jistoty a radosti, aby nevnímaly tolik situaci zvenku.
Také chceme pomoci rodičům, kteří musejí pracovat z domova nebo z provozů a postarat se o děti.

Školka je bude od 25.3.2020 opět otevřena.

Do pátku prosím o donesení vlastní stravy, od pondělí 30.3.2020 je jídlo zajištěno. Náš dodavatel nevaří, ale zajistila jsem kvalitní stravování. Obědy budu dovážet sama a svačiny si vyrobíme také ve školce, víme, co děti mají rády. Při hezkém počasí budeme na zahradách.
Jídelníček:
Po-Smažený kuřecí řízek, máslová bramborová kaše
Út-Boloňské špagety se sýrem
St-Bramborové noky se smetanovou bylinkovou omáčkou a listovým špenátem
Čt-Kuřecí steak se smetanovou paprikovou omáčkou, houskový knedlík
Pá-Dušené vepřové karé v rajské omáčce zahuštěné perníkem, těstoviny

Pokud nyní nechcete navštěvovat školku, prosím, neplaťte stravné.

Prostory jsou vydezinfikovány, budeme dodržovat zvýšená hygienická opatření, děti budou nosit, pokud možno, roušky. Pokud by Vaše znehodnotily, máme našité v zásobě i pro ně.
Nemáme žádné zprávy o nákaze v okolí klientů nebo pedagogů.

Ještě jednou, velký dík Vám všem.
Danuše Svobodová