Příměstský tábor s AJ

Léto 2022 v Sofia School s angličtinou v Bohnicích a v Jirnech ve školkovém režimu

Program je veden v češtině i v angličtině – o Vaše děti pečují čeští i anglicky mluvící lektoři.

Dny plné her a zábavy ve školkovém režimu od 7 – 18 hod pro děti od 3 do 8 let

Jeden den v každém týdnu mají děti k dispozici skákací hrad!!!

Každý pátek odpoledne máte na webu mateřské školy (vpravo nahoře – pobočka – fotogalerie) fotografie z celého týdne, abyste se mohli podívat, jaká byla atmosféra a co jsme všechno dělali!

Programy jednotlivých týdnů:

Čarodějové 1.-8.7.2022 4 dny

Budeme svědky čar a kouzel, zažijeme na vlastní kůži, co se všechno učí a dělá v takové kouzelnické školce. Naučíme se i tajné a neviditelné písmo, vše potřebné zaneseme do knihy čar a kouzel, vymyslíme si i svoje zaříkávadlo a to si zase odneseme s sebou ve svém deníku kouzel. Nebude chybět ani zábava a legrace.

Džungle 11.-15.7.2022

Během tohoto týdne se vypravíme do pralesa, kde se zaměříme na krásná zvířata a rostliny. Možná vykoukneme i mimo prales, kde se rozkládá široširé moře. Vydáme se po stopách zvířat, které byly doposud člověku neodhaleny. Povíme si příběhy z těchto končin, a vypravíme se za nimi i do dnešního světa. Vše zaznamenáme do svého deníku. Čeká nás zkoumání a objevování, legrace i zábava.

Piráti 18.-22.7.2022

Týden s motivem pirátů se bude točit okolo aktivit spojených s námořníky a piráty. Podnikneme honbu za pokladem, vztyčíme pirátskou vlajku, naučíme se pirátské pokřiky a písně a všechny naše pirátské představy si důkladně zakreslíme do lodního deníku. Čeká nás dobrodružství, zábava a legrace.

Vesmír 25.-29.7.2022 V Jirnech je již na tento termín plno!

Během tohoto týdne se budeme ptát, z čeho se vlastně skládá vesmír? Všechno si povíme a ukážeme. Pobudeme každou chvilku na jiné planetě, popovídáme si o hvězdách a černých dírách. Nakreslíme si svůj vesmír a naši vysněnou planetu. Vytiskneme si ji na 3D tiskárně….Zkusíme putovat po celé mléčné dráze až za hranice naší fantazie. Vše budeme mít zachyceno v palubním deníku. Čeká nás překonávání překážek, dobrodružství, zábava a legrace.

1.-12.8.2022 zavřeno

Pravěk 15.-19.8.2022 V Jirnech je již na tento termín plno!

V tomto týdnu se vypravíme do dávné minulosti, kde rostly přesličky a plavuně. Do doby pravěku. Poznáme život v jeskyni, ulovíme mamuta, nasbíráme si něco na oheň a především ztvárníme jeskynní malby. Povedeme si i svůj deník. Čeká nás objevování, legrace a zábava.

Indiáni 22.-26.8.2022

Celý týden budeme žít v indiánské vesnici, bydlet ve vlastnoručně postaveném týpí, odívat se do kůží, nosit čelenky a samozřejmě stavět totem. Navečer budeme tančit indiánské tance za doprovodu vyrobených nástrojů.

29. – 31.8.2022 ZAVŘENO!!!
Příprava budovy na nový školní rok

Co s sebou

Běžné věci jako do školky, náhradní oblečení, vzdušné přezůvky, klobouček nebo kšiltovku, hračku nebo knížku, opalovací krém a dobrou náladu!

Režim dne je stejný jako ve školce, nástup od 7:00-8:30, vyzvedávání odpoledne, 16:00 – 17:45. Strava a pitný režim je zajištěn.

Ceník

• Při včasném přihlášení a uhrazení, t. j. do 15.6. příslušného roku činí školné 600,- Kč /1 den
  • Je možné dítě přihlásit i na jednotlivé dny
  • Sourozenec15% slevu ze školného
  • V případě pozdního přihlášení činí školné 700,- Kč / 1 den
  • Stravné – svačina, oběd s polévkou, svačina, svačina, pitný režim – 142,- Kč / 1 den

Číslo účtu: 107-3389440277/0100 KB
Variabilní symbol: rodné číslo dítěte
Do poznámky, prosím, napište jméno dítěte.

Platbu, prosím, proveďte na účet nebo hotově ve školce.

Přihlášku si vytiskněte, (viz níže), případně Vám ji pošleme mailem, při nástupu se ještě vyplňuje potvrzení o bezinfekčnosti (viz níže) a prosíme kopii karty pojištěnce.

www.sofiaschool.cz, info@sofiaschool.cz, tel. 775 03 16 03

Storno podmínky

V případě, že dítě onemocní do 7 dnů před nástupem na tábor, na základě předloženého zdravotního potvrzení od lékaře – bude vráceno 30% platby.

V případě, že dítě onemocní do 14 dnů před nástupem na tábor, na základě předloženého zdravotního potvrzení od lékaře – bude vráceno 50% platby.

Bude-li od smlouvy odstoupeno z jiných než výše uvedených důvodů či ze zdravotních důvodů dítěte méně než 7 dní před nástupem dítěte na tábor, zaplacená cena se nevrací a bude použita na pokrytí objednaných a zaplacený

Přihláška ke stažení ZDE

Potvrzení o bezinfekčnosti ke stažení ZDE