Seznamování 1.- 4 .9.2020 J

4. 9. 2020 | Kronika - Jirny

Tento týden jsme se seznámili s novou třídou, s novými kamarády. Prozkoumali jsme i nové hračky na školní zahradě. Společně jsme si nastavili společná pravidla, naučili jsme se  naše značky a značky všech kamarádů. Také jsme zavzpomínali na letní prázdniny a řekli jsme si, jak jsme je kdo trávili a s kým.

Se Sovičkami jsme se tento týden seznamovali – nejen mezi sebou, ale také s naší značkou a s prostředím školky. Naučili jsme se říci, jak se jmenujeme, poprosit o pomoc, říct, jak se máme, ale samozřejmě také několik nových slovíček, které se nám ve školce určitě budou ještě hodit.

První týden školního roku jsme se seznamovali s novými kamarády. A je jich spousta! Hráli jsme si spolu, povídali si, co má kdo rád, co ho baví. Hodně se tancovalo, zpívalo a četlo.
Každý ví, jakou má značku a jaké značky mají jeho kamarádi. A protože je nás hodně nových, budeme s radostí pokračovat v seznamování ještě příští týden.
Výtvarný kroužek
První týden se naše Lištičky a Sovičky seznamovaly se školkou, všemi hračkami, kamarády a paní učitelkami. A aby nám seznamování šlo lépe, vyzdobili jsme si dveře do třídy svými symboly.
Sportovní kroužek
Po prázdninách jsme si tělíčka začali rozhýbávat jógou, hrou na židličkovanou a tanečky.
Kroužek dramatiky a muzicírování
Poznávání zvuků a písniček podle obrázků nás moc bavilo a abychom trénovali i sluch a reflexy, zahráli jsme si pohybovou hru s bubínkem.