Spolupráce s Klokánkem…..

2. 2. 2016 | Aktuality - Bohnice, Aktuality - Jirny

Vážení rodiče, dovoluji si přeposlat Vám dopis od ředitelky Klokánku v Praze 8, paní Margarety Johnové.

Vážená paní ředitelko,

srdečně zdravíme z našeho Klokánku a děkujeme moc za oblečení a hračky pro naše děti.  Předejte prosím všem rodičům, kteří se na sbírce podíleli, naše poděkování – máme velkou radost a děkujeme ještě jednou také všem, kteří nám před Vánoci darovali potraviny a drogerii – moc nám to pomohlo a praktické věci do domácnosti potřebujeme teď úplně ze všeho nejvíce…

V příloze posílám logo Klokánku na vaše webové stránky a také pro radost několik fotografií z prázdninového pobytu v Krkonoších na chatě Pergamentka, kde mohly naše děti  díky manželům Kalovým strávit krásný týden v přírodě a ještě nyní na to vzpomínají…

Přejeme všem zaměstnancům školky, rodičům i dětem krásný rok 2016, ať se Vám daří v osobním i pracovním životě!

Srdečně zdraví a hezké dny přeje

Margareta Johnová

Na výletě - Krkonoše 2015Krkonoše 2015 - Adámek

Mgr. Margareta Johnova

vedoucí zařízení a sociální pracovnice

 

Klokánek – zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc

Chabařovická 1125/4

182 00 Praha 8

tel.: 283 881 097, 283 881 102

mobil: 724 667 677