Těšíme se na Ježíška! 20.-23.12.2021 B

23. 12. 2021 | Kronika - Bohnice

Last week in kindergarten this year, we still managed to learn the song „Rudolf the rednose reindeer“. We honed our vocabulary for Christmas and finally took home a beautiful handmade tree ornament.

We played games with preschoolers and tested how well we can describe the picture and recognize it according to the description.

I wish you all have a Very Merry Christmas and all the best in New Year…

Přípravy a těšení na Vánoce vrcholí! V pondělí jsme si s dětmi pustili naše Vánoční video a užili si atmosféru jako v opravdovém kině, dokonce i s popcornem. Celý týden byl plný zpěvu vánočních písní a koled, které jsme doprovázeli na perkuse. Vyrobili jsme si vánoční kartičku, na kterou jsme nalepili a nakreslili vánoční stromeček s dárky a Ježíška v jesličkách. Jednou jsme se na procházce zastavili u kádí s kapry. Listovali jsme knihou o Vánocích a pověděli jsme si, jak bychom chtěli strávit Štědrý den a co si přejeme od Ježíška.

Vážení a milí, přejeme Vám krásné Vánoce a šťastný nový rok !

Dramaťák, tanečky, rytmika: Udělali jsme si Vánoční promítání i s občerstvením.

Tvoření: Vyráběli jsme ozdoby ze zažehlovacích korálků.

Sportovní klub: Zahráli jsme si židličkovanou a hezky si protáhli nožky