Těšíme se na Ježíška !!! 21.-23.12.2020 B

23. 12. 2020 | Kronika - Bohnice

Tématem tohoto týdne nebyl nikdo jiný než Ježíšek. Celé tři dny jsme si užívali vánoční dárky, které nám minulý týden Ježíšek  nadělil do školky. Vyrobili jsme si vánoční stromeček z papíru a dozdobili ho flitry. V pondělí jsme si společně pustili reportáž z Vánoc ze Sofia School. Nesměl chybět popcorn a samozřejmě pití s brčkem – prostě jako opravdové kino. Celý týden jsme zpívali vánoční koledy a v úterý jsme si udělali krásnou vánoční hostinu. Ke svátečnímu obědu se podávala rybí polévka a řízek s kaší. Byl to takový malý trénink na toho „domácího“ Ježíška, který nás čeká již zítra. Přejeme Vám štědrého Ježíška a hezký nový rok.

Čekání na Ježíška jsme si krátili zábavnými hrami, vánočním tvořením a hlavně jsme si hráli s hračkami, které nám nadělil Ježíšek. Namalovali jsme vánoční strom s ozdobami z papírových vloček. V pondělí jsme měli dokonce vánoční kino – pustili jsme si naši Vánoční reportáž – prosím dejte nám „lajk“ i „koment“ a sdílejte B-) . V úterý jsme si slavnostně prostřeli stoly a za zvuku koled si vychutnali slavnostní oběd – řízek s kaší. Mňam! Přejeme hezké Vánoce a hodně štěstí do nového roku!