Vánoční setkání s rodiči a Ježíškem !!! 14.-18.12.2015 B

18. 12. 2015 | Kronika - Bohnice

Delfínci:

Máme za sebou týden plný vánoční vůně, třpytu světýlek, ale hlavně velikánské radosti!

Besídka byla NÁDHERNÁ!!!

V pondělí začala pravá vánoční atmosféra. Společně se Žabičkami jsme ozdobili stromeček a dopilovávali jsme poslední detaily našeho vystoupení. Jsme moc zvědaví, jak se bude líbit : ).

V úterý se vyráběly řetězy na stromeček a dokonale se nám povedly. Stromeček je jako z cukru a máme z něj obrovskou radost. Ještě víc se těšíme na zítra…

A je to tady! Celé dopoledne jsme zdobili školku a vyráběli jsme jablíčka s hřebíčkem a pomerančovou kůrou, které to tu úžasně provoněly. Krásně nám u toho utekl čas, protože naše nedočkavost rostla a rostla… Najednou byla školka plná maminek, babiček, tatínků, dědečků, a  my jsme mohli všem ukázat, co umíme. Povedlo se nám to na jedničku a jsme na sebe moc pyšní! Potom přišel Ježíšek a naše radost nebrala konce. Byl to fantastický den!!!

Ve čtvrtek jsme si sdělovali naše včerejší zážitky a prozkoumávali jsme nové hračky od Ježíška. Moc se nám líbí!

V pátek jsme se s Majdou pustili do papírového Betléma. Nalepili jsme ho společně na velký papír a všechno jsme to zvládli pouze v angličtině. To jsme pašáci!

Krásný poslední adventní víkend a všichni ze Sofia School vám přejeme radostné a láskyplné Vánoce!

Odpolední aktivity:

Odpolední aktivity se nám tento týden slily do jedné společné s názvem Besídka. Hudba, tanec, tvoření i divadlo se nám náramně povedly a pokud jste u toho nebyli, můžete naši radost vidět ve fotogalerii : ).