Zahájení školního roku 2020/21 Bohnice

30. 8. 2020 | Aktuality

Vážení rodiče,

upřímně Vás zdravím před začátkem nového školního roku a věřím, že jste prožili příjemné odpočinkové léto se svými dětmi.

Těším se společně s celým týmem na Vás i Vaše děti a dovoluji si poslat Vám pár informací.

• Školní rok začíná v úterý 1.9.2020 ve stávajícím režimu, tedy školka je otevřena od 7 – 18 hod, program začíná v 8.30, prosím tedy o dochvilnost. Pro děti je velmi důležité, aby měly prostor si do začátku vzdělávacího programu v 8.45 ještě společně pohrát.
  • Pokud jste našimi novými klienty, pobuďte s námi společně o něco déle, záleží nám na komfortu nástupu nováčků.
  • S sebou vezměte oblíbenou hračku, alespoň troje kompletní náhradní oblečení, vzdušné bačkůrky, kartáček, kelímek a pastu a samozřejmě dobrou náladu
  • Na webu sofiaschool.cz – mateřská škola máte jídelníček na měsíc září,
  • Obědy se platí zálohově 1400,- na měsíc hotově paní provozní nebo účtem
  • Platby školného jsou splatné k 20. dni měsíce předcházejícího na měsíc nadcházející, proto žádám rodiče, kteří ještě neuhradili školné, aby byli tak laskavi a učinili tak, ostatním za včasné platby děkuji
  • Nabídka odpoledních placených kroužků bude k dispozici ve školce, vzhledem k tomu, že kroužky začínají později, budete mít dost času na výběr
  • Prosím, pokud jste se setkali s koronavirem, zůstaňte s dětmi pár dní doma a snažte se neohrozit ostatní
  • Ve školce opět budou přísná hygienická opatření, prosíme o jejich dodržování
  • Děti mají velmi citlivou pleť, nyní si velmi často myjeme ruce, pokud máte speciální mýdlo, vezměte ho dítěti s sebou
  • Tým školky zůstává ve svém původním složení, učitelé anglické i české třídy jsou odpočinuti a skvěle připraveni na školní rok. Náš dočasný kolega Jan Šťastný se vrací ke své původní profesi v cestovním ruchu a my mu přejeme hodně úspěchů. Velmi nás obohatil, byl skvělý, děti ho milovaly.

V Jirnech se 1.9.20 otevírá nová česko-anglická základní škola Sofia School a středisko volnočasových aktivit Sofia Aktivity. Veškeré informace najdete na webu Sofiaschool.cz.

Vážení rodiče, velmi se na shledání s Vámi těšíme. V případě jakýchkoliv dotazů mi volejte, kdykoli. 775031603

Ve školce budu přítomna 2.9.20 od 7.30 hod.

Zdraví Vás Dana Svobodová a kolektiv Sofia School