Zimní hry a sporty.. 14.-18.1.2019 B

18. 1. 2019 | Kronika - Bohnice

Zimní hry a sporty bylo téma tohoto týdne. Rozcvičení bylo každý den hlavně o zimních sportech – lyžovalo se, bruslilo, bobovalo, koulovali jsme se, dokonce sněhem z papíru a samozřejmě jsme i snowbordili. Naučili jsme se básničku o sáňkách a stihli vyrobit krásnou brusli, kterou jsme ozdobili i tkaničkou. Na konci týdne jsme uspořádali ZOH v Sofia School a právem dětem rozdali zlaté medaile – výkony to byly skvělé. Byl to parádní sportovní týden a už teď se těšíme na další, kdy si budeme povídat o stopách ve sněhu (doufejme, že nějaký napadne).

This week´s topic is Winter and Winter Sports. We learnt the names of some winter sports, like ice hockey, skiing, skating, figure skating, snowboarding, etc. We learnt the poem about sledding and we sang the song. We had fun playing the winter games at our kindergarten too 🙂

Úžasný týden plný zimních sportů a her vyplnil naše dny ve školce. Zpívali jsme písničky o zimě, hráli hry se zimními tématy, připomněli si, jak máme chodit v zimě oblečení, jak se o sebe starat, když jsme nemocní, a k tomu všemu jsme si zopakovali geometrické tvary a barvy. Ovšem vrcholem týdne byly páteční ZOH 2019! Probíhal trojboj; biatlon, curling, boby. A všichni jsme vyhráli zlatou medaili! HIP HIP HURÁ!