Zvířata a jejich mláďata 6-9.4.2020 B

9. 4. 2020 | Kronika - Bohnice

Velikonoční tradice…, Velikonoce

Delfínci & Žabičky
Přípravy na nejkrásnější svátky jara byly v plném proudu, i když jsme měli týden o jeden den kratší. Pověděli jsme si o velikonočních tradicích, vše si ukázali na obrázcích a hlavně pořádně vyráběli! Malovali jsme vajíčka, kterými jsme ozdobili vzrostlé osení, upletli jsme pomlázku z modelíny s pentlemi z krepového papíru, vyrobili jsme věnec z umělých vajíček… Nezapomněli jsme ni na klasické velikonoční koledy a básničky.

Angličtina: Naučili jsme se básničku „Easter Rabbit“, zopakovali si číslovky a nahlédli do velikonoční Anglie…

Rytmika, tanečky, dramaťák: naučili jsme se velikonoční básničky pro kluky a holčičky ????.
Tvoření: dveře naší školky zdobí nový věnec!
Sportovní klub: na zahradě jsme hráli Pomlázkovou babu.
Muzicírování: venku jsme poslouchali a poznávali zvuky jarní přírody.