Exotická zvířata 19.-23.4.2021 J

23. 4. 2021 | Kronika - Jirny

Tento týden jsme se byli podívat na safari! Povídali jsme si o životě divokých zvířat a ukázali si, jaké to je žít v divočině. Naučili jsme se písničku o Africe . Díky IT tabuli jsme mohli živě sledovat gorily a dokonce se podívat i pod mořskou hladinu. Společně děti vytvořily obrazy safari a oceánu. Jelikož byl 22.4. Den Země, děti společně vymyslely několik nápadů, jak naší planetě pomoci. Měli jsme tento týden opravdu co dělat, protože nás čekal i zoubkový den!

Rytmika, tanečky, dramaťák: Pohyb na signál tamburíny, hrátky na zvířátka v džungli (opičky, lvi, tygři, sloni)

Tvoření: Solení vodových barev plus stříhání, lepení – společný obraz: Lvi, opičky a žirafy v džungli

Sportovní klub: Rozcvička v zoo, plazení hadů, opičí dráhy

Muzicírování: Písničky s pohybem (Když jsi šťastný a  víš o tom – zatleskej, zadupej…; Jak se hladí hadi?)