Tady jsem ve školce…9.-13.9.2019 J

13. 9. 2019 | Kronika - Jirny

Sovičky:

Tento týden jsme si povídali o tom, co a kdy děláme doma a co ve školce. Rozdělili jsme den na jeho části a podívali jsme se na to, proč se den a noc střídá. Bavilo nás sledovat, jak se sebou den a noc soupeří, aby nakonec zjistili, že jeden bez druhého nemohou být.

Lištičky

Tady jsme ve školce, jak výstižné téma! Učíme se přijímat nové kamarády, co má kdo rád a co komu dělá radost. Co prožíváme ráno, dopoledne, večer. Formou hry jsme si předváděli, a tím uvědomili, co každodenně děláme. Zahájili jsme společně projekt na vytvoření česko-anglické interaktivní pomůcky „How are you today“.

Angličtina

Druhý týden za námi, a druhá část písníčky Hello Hello !!! 

Naučili jsme se říkat:

What’s your name?

 Nice to meet you!

A taky víme, co je Happy a Sad ! 

Výtvarný kroužek

Tento týden jsme si k povídání o naší školce vyrobili s Liškami mapu okolí naší školky.

 

Sportovní kroužek 

Sovičky i Lištičky si zahrály židličkovanou, protáhly si tělíčka protahovacími cviky a zatančily si u tabule.