Cestování…27.-30.6.2022 B

1. 7. 2022 | Kronika - Bohnice

V tomto týdnu jsme pokračovali v cestování. Povídali jsme si o cestovním pase a o tom, co všechno si s sebou zabalíme na dovolenou. Pomalovali jsme si naše „maxi obálky“, do kterých jsme dali výrobky z celého školního roku 21/22. Už už to vypadalo, že nám nebude přát počasí na náš výlet na zmrzlinu, ale nakonec vše dobře dopadlo. Zmrzlina byla a jaká? Mangová, šmoulová, čokoládová, jahodová, melounová, citronová, vanilková, no každý si vybral tu jeho nej. Za všechny Delfínky a učitele přejeme hezké prázdniny a mnoho štěstí budoucím školákům.

This week was time to say goodbye. We had to say goodbye to our friends, but also to the old school year, so that we could look forward to a new one again in September. We repeated the songs we learned this year. Check out youtube on SuperSimple songs or MotherGoose Club. Children will know a lot of songs. Even with preschoolers, we rather repeated what we had learned this year, played games and, most importantly, talked about where we were going on holiday.

Enjoy every minute of summer and see you in September.

Rytmika, tanečky, dramaťák: na zahradě jsme si povídali o prázdninách,  na které se už všichni těšíme!

Tvoření: nakreslili jsme, čím pojedeme za zážitky. Zkusili jsme i raketu, té se ale letět nechtělo ????.

Sportovní klub: prázdninová diskotéka  měla úspěch.

Muzicírování: písničky na přání předškoláků jsme si zazpívali dnes naposledy…