Hrajeme si na … piráty !!! 27.-31.7.2020 B

31. 7. 2020 | Kronika - Bohnice

 

Hejhou -piráti zastavit nejdou! Tahle píseň zněla celý týden školkou a věřím, že i u vás doma! Pirátský týden byl opravdu velkolepý. Nejdříve jsme na IT ukázali, jak takový pirát a pirátská loď vůbec vypadá a pak už jsme se vrhli do vyrábění. Nejdříve to byl pirátský šátek, potom páska přes oko, nemohli jsme zapomenout ani na vlajku a jedno odpoledne jsme speciální „vlajkovou námořnickou abecedou“ napsali název naší školky SOFIA SCHOOL. Celý týden jsme se poctivě učili pirátskou básničku, protože papoušek jménem Chachar nám za básničku slíbil prozradit, kde je ukrytý poklad. Podle papouškových rad jsme zašli do lesa a poklad vážně našli!!! Byl opravdu výborný – čokoládový! Už teď se těšíme na další téma, kdy si budeme hrát na DŽUNGLI.